سوالات متداول

رمز عبور،‌ عبارت انگلیسی asandriver.com با حروف کوچک و بدون هیچگونه پیشوند یا پسوند می‌باشد.

روی لینک حساب کاربری کلیک نمایید، اگر بخش سفارش‌ها قابل‌ مشاهده بودند می‌توانید از این بخش، اقدام به دانلود درایور نمایید، درغیر اینصورت بخش ورود را مشاهده می‌کنید شماره موبایلی که هنگام خرید درج نمودید را وارد نمایید، کد ورود به سایت برای شماره شما پیامک می‌شود، آن را وارد سایت کنید تا بخش سفارش‌ها را مشاهده کنید.
در نهایت روی سفارش‌ها و نمایش کلیک نمایید و سپس اقدام به دانلود فایل‌ها نمایید.
نکته مهم: زمان ارسال لینک دانلود برای برخی از درایورهای لپ‌تا‌پ همانگونه که هنگام خرید ذکر شده است در ساعات اداری ۳ ساعت و در ساعات غیراداری ۱۲ ساعت می‌باشد. لینک‌ها پس از آپلود لوح‌فشرده آن‌ها و آماده‌سازی کامل در حساب کاربری شما قرار می‌گیرند.

اگر با این مشکل مواجه شدید آخرین نسخه برنامه Winrar را دانلود و روی رایانه خود نصب کنید، پس از نصب خواهید دید که فایل‌ها بصورت کامل از حالت فشرده خارج خواهند شد و هیچ‌گونه خطایی دریافت نخواهید کرد.
احتمال کمتری نیز برقرار است که فایل‌ درایور بصورت ناقص دانلود شده باشد، برای جلوگیری از بروز این مشکل: اگر با گوشی موبایل درایور را دانلود می‌کنید از نرم‌افزار ADM و اگر از رایانه استفاده می‌کنید از نرم‌افزار IDM  برای مدیریت دانلود خود استفاده نمایید.
مهم: خواهشمندیم ویدیو آموزشی نصب را مشاهده نمایید، تمامی این موارد با جزییات کامل توضیح داده شده است.

قطعا بهترین روش برای نصب استفاده از تکنیک و روش Device Manager می‌باشد، فایل Setup متناسب به Compatibility Mode ویندوز ارورهای مختلفی می‌دهد که اغلب مانع نصب فایل‌ها خواهد شد.
دلیل مهم دیگر این هست که اگر درایوری قبلا ناقص نصب شده باشد اجرای فایل Setup منجر به دریافت ارور می‌شود اما روش Device Manager درایور را بدون مشکل جایگزین ورژن قبلی خواهد کرد.
در ویدیو آموزشی، روش Device Manager با جزییات کامل توضیح داده شده است.

برخی از درایورهای آسان‌درایور توسط تیم فنی این شرکت جهت نصب در تمامی ویندوزها، کدنویسی شده‌اند به همین خاطر فایل Setup ندارند و حتما باید از روش Device Manager آن‌ها را نصب نمود.
در ویدیو آموزشی، روش Device Manager با جزییات کامل توضیح داده شده است.

تیم برنامه‌نویسی آسان‌درایور برای کدنویسی، جمع‌آوری و تهیه درایورها زحمات زیادی را متحمل شده است. اگر پس از دیدن ویدیوهای آموزشی به هر دلیلی درایور روی سیستم شما نصب نشد، از شما خواهش میکنم به تیم پشتیبانی ما در واتساپ 09351554046 پیام دهید.
نصب نشدن درایور می‌تواند ده‌ها دلیل متفاوت داشته باشد که تمامی آن‌ها قابل حل می‌باشند. لطفا در صورت بروز خطا، تیم مارا قضاوت نکنید فقط و فقط در واتساپ به ما پیام دهید تا با کمک هم، مشکلات را برطرف کنیم.